02
LIP 2025
Nie czekaj z obowiązkiem sprawozdawczym OPP za 2024 rok
-
Kategoria:
-
Miasto
24
PAZ 2024
W czwartkowe popołudnie remiza OSP Brudzowice gościła seniorów z miejscowego Koła Terenowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Członkowie PZERI wspólnie bawili się z okazji przypadającego w październiku Dnia Seniora.
To święto, to już nasza lokalna tradycja, która nie tylko łączy pokolenia, ale również pokazuje, jak wiele radości może przynieść czas spędzany w gronie znajomych. Wydarzenia, takie jak to dzisiejsze, przypominają nam, że jesień życia to czas, w którym można aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i towarzyskim oraz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje czas emerytury.
Dla zgromadzonych wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Brudzowicach, którzy pod okiem pani Grażyny Kocot przygotowali interesujący program artystyczny.
Po części artystycznej rozpoczęła się zabawa przy muzyce na żywo, granej na akordeonie i miksowanej przez DJ-a. Seniorzy chętnie brali udział we wspólnym śpiewie i rozmowach, ciesząc się czasem spędzonym w gronie przyjaciół i znajomych.
W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządu gminnego i powiatowego, którzy złożyli seniorom życzenia zdrowia i pomyślności.
02
LIP 2025
Kategoria:
Miasto
30
CZE 2025
Kategoria:
Miasto
30
CZE 2025
Kategoria:
Miasto