• Data rozpoczęcia:
  22 PAZ 21 19:00

  Data zakończenia:
  22 PAZ 21 21:00

  MGCKSiT w Siewierzu, ul. Słowackiego 2A

 • Zapraszamy na wieczór ze stand-upem! Rafał Rutkowski w Siewierzu

Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Rutkowskim, jednym z czołowych stand-uperów w Polsce, który 22 października wystąpi na scenie siewierskiego Centrum Kultury. W swoim programie „Seks, Drags i Kredyty” opowie m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie oraz zdradzi pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. 

zdjęcie

Support - Piotr Przytuła. Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii. 

Termin: 22 października 2021 r. godz. 19:00

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w MGCKSiT Siewierz. 

Rezerwacji biletów można dokonać osobiście w siedzibie MGCKSiT Siewierz lub telefonicznie pod numerem (32) 67 41 649 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. 

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów w załączniku.

Program tylko dla widzów dorosłych. 

 1. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego.
 2. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
 3. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.
 4. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.