• Data rozpoczęcia:
    31 PAZ 21 00:00

    Data zakończenia:
    31 PAZ 21 23:55

  • Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

W tym roku w Siewierzu ponownie utworzony został rejon, w ramach którego będzie możliwe niesienie świątecznej pomocy potrzebującym rodzinom i osobom samotnym z gmin: Siewierz, Mierzęcice, Psary, Ożarowice i Bobrowniki. Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy, ponieważ bez nich pomoc może nie dotrzeć do rodzin w potrzebie. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do wolontariatu w Szlachetnej Paczce!

zdjęcie

W tym roku w Siewierzu ponownie utworzony został rejon, w ramach którego będzie możliwe niesienie świątecznej pomocy potrzebującym rodzinom i osobom samotnym z gmin: Siewierz, Mierzęcice, Psary, Ożarowice i Bobrowniki. Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy, ponieważ bez nich pomoc może nie dotrzeć do rodzin w potrzebie.

W tym roku w Siewierzu ponownie utworzony został rejon, w ramach którego będzie możliwe niesienie świątecznej pomocy potrzebującym rodzinom i osobom samotnym z gmin: Siewierz, Mierzęcice, Psary, Ożarowice i Bobrowniki.

Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy, ponieważ bez nich pomoc może nie dotrzeć do rodzin w potrzebie.

  • Wejdź na www.superw.pl i dołącz do wolontariatu w Szlachetnej Paczce!

Szlachetna PACZKA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Organizowana jest od 2001 roku. Szlachetna Paczka jest oparta na pracy z wolontariuszami, którzy szukają rodzin w potrzebie i pracują z nimi, a także z darczyńcami, którzy przygotowują dedykowaną pomoc. Zgodnie z zasadami projektu wyklucza on pomoc biedzie roszczeniowej, zakłada natomiast mądrą pomoc, dzięki której ludzie sami radzą sobie w życiu.

Rodziny do Szlachetnej Paczki można zgłaszać: