• Data rozpoczęcia:
    10 WRZ 22 15:00

    Data zakończenia:
    11 WRZ 22 22:00

    Błonia zamku siewierskiego

  • Jubileusz 60-lecia odzyskania praw miejskich przez Miasto Siewierz

W 2022 roku obchodzimy jubileusz 60-lecia odzyskania praw miejskich przez Miasto Siewierz.

zdjęcie

W 2022 roku obchodzimy jubileusz 60-lecia odzyskania praw miejskich przez Miasto Siewierz. 

Samorząd Gminy Siewierz rozpoczął przygotowania do uroczystych obchodów tej rocznicy, którą świętować będziemy podczas Dni Ziemi Siewierskiej, które w tym roku zorganizowane zostaną w dniach 10-11 września. Mamy ogromną nadzieję, że w tym roku uda nam się przezwyciężyć pandemię Covid-19, aby bez utrudnień i towarzyszących im obostrzeń zorganizować obchody jubileuszu, a przede wszystkim w sposób bezpieczny umożliwić udział w nich wszystkim mieszkańcom naszej gminy oraz przyjezdnym gościom.

Pragniemy podkreślać tę ważną dla naszej wspólnoty rocznicę także podczas wielu innych wydarzeń, planowanych do zorganizowania na terenie gminy, aby cała nasza samorządowa społeczność mogła włączyć się w jej uroczyste obchody. 

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanych przedsięwzięciach!