• Data rozpoczęcia:
  12 WRZ 23 06:00

  Data zakończenia:
  12 WRZ 23 23:00

 • Zagłosuj na zadanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie z Gminy Siewierz: 99.980,00 zł może trafić na rzecz 50 dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego. Beneficjenci zadania będą uczestniczyć w zajęciach integracji sensorycznej, zajęciach w Sali Doświadczania Świata, zajęciach z psychologiem i dietetykiem, alpakoterapii, hipoterapii i dogoterapii. ...

zdjęcie

Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc działa na terenie Gminy Siewierz od 2010 roku i jego głównym celem statutowym są działania na rzecz dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami. Gmina Siewierz przeznacza środki finansowe na coroczną działalność tej organizacji pozarządowej, a wspólnymi staraniami w 2018 roku utworzyliśmy siedzibę stowarzyszenia, w której znajdują się: sala integracji sensorycznej, Sala Doświadczania Świata, sala do fizjoterapii oraz gabinet pedagoga/logopedy. W miejscu tym organizowane są bezpłatne zajęcia terapeutyczne z fizjoterapeutą, neurologopedą oraz z terapeutą integracji sensorycznej. Jeśli powyższy projekt zwycięży to 50 dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego zostanie objętych zajęciami terapeutycznymi. Liczymy na Wasze wsparcie i wrażliwość na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie z Gminy Siewierz:

 • PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.
 • 99.980,00 zł może trafić na rzecz 50 dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego. Beneficjenci zadania będą uczestniczyć w zajęciach integracji sensorycznej, zajęciach w Sali Doświadczania Świata, zajęciach z psychologiem i dietetykiem, alpakoterapii, hipoterapii i dogoterapii.

Jak zagłosować elektronicznie ?  Przedstawiamy szczegółową instrukcję:

 1. Wejdź na https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start - ZAGŁOSUJ.
 2. Zadania z puli Regio.
 3. Zadania w podregionie 7 – powiaty: będziński, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec – POKAŻ.
 4. MBO-0108/P7/23 - PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.
 5. ODDAJ GŁOS NA TEN PROJEKT.
 6. Zjedź w dół strony.
 7. Wypełnij i wyślij.
 8. Wpisz kod sms wysłany na Twój tel. komórkowy - ZATWIERDŹ.

DZIĘKUJEMY

 UWAGA

 • Na każdy numer telefonu może być wysłanych maksymalnie 5 kodów weryfikujących (liczą się kody wykorzystane do zatwierdzenia głosowania).
 • Dzieci również mogą głosować.
 • SMS jest oczywiście bezpłatny !!!
 • Dane osób głosujących są w 100 % bezpieczne.
 • Głosowanie trwa do 12 września 2023 r.

Jak zagłosować papierowo ?

 1. Wydrukuj i wypełnij kartę do głosowania.
 2. Wrzuć wypełnioną kartę do głosowania do urny. Lista punktów głosowania papierowego dostępna jest pod poniższym adresem https://bo.slaskie.pl/content/punkty-glosowania-mbo-2023 ub Prześlij kartę do głosowania na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice lub jego komórek zamiejscowych z dopiskiem na kopercie „Marszałkowski Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”.