• 21
    LUT 2024

  • Kategoria:Miasto

    Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w jarmarku wielkanocnym

Zapraszamy na tegoroczny jarmark wielkanocny, który odbędzie się w sobotę 16 marca na siewierskim Rynku.

Siewierski Jarmark Wielkanocny to wydarzenie handlowe, jak również kulturalne. Pragniemy zaprezentować odwiedzającym tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz barwne zwyczaje i wyjątkowe smaki naszego regionu. Na stoiskach będzie można zakupić oryginalne ozdoby i dekoracje świąteczne oraz produkty doskonałe na wielkanocne stoły. Świątecznym zakupom towarzyszyć będzie program artystyczny.

Jarmark stanowi doskonałe wydarzenie promocyjne dla lokalnych producentów i przedsiębiorców. Zapraszamy do zgłaszania się wystawców oferujących lokalne produkty spożywcze oraz rękodzieło takie jak: palmy, pisanki, wyroby ceramiczne, malarstwo, rzeźbę, decoupage czy wikliniarstwo, którego motywem przewodnim jest Wielkanoc.

Zachęcamy do zgłoszenia swojego stoiska, poprzez wypełnienie zamieszczonej poniżej karty zgłoszeniowej! Gmina Siewierz udostępni wystawcom teren na stoiska handlowe na płycie siewierskiego Rynku.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przekazać w terminie do 1 marca do Referatu Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Siewierz przy ulicy Żwirki i Wigury 16 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@siewierz.pl. Szczegółowych informacji dotyczących zasad i regulaminu udziału w jarmarku udzielimy pod nr. tel. 326499481.